līdz 2020. gada 31. janvārim

PIERĀDĪJUMI OFICIĀLAI MĪLESTĪBAS NĀVEI

 

Daudzi manas paaudzes cilvēki netiek ar to galā. Ne visi, protams. Laimīgie veiksminieki apmierināti skatās no augšas uz mums, cauri kritušajiem. Kaut kāda iemesla pēc mums tas neizdodas. Neatkarīgi no izskata, rakstura, dzīves filozofijas, mērķu kalendāra, piespraustā pie sienas, mēs netiekam galā, padodamies. Mīlestība. Es vairs nezinu, kā to darīt.  

 

Es apgalvoju: mēs neviens neesam vainīgi. Ja būtu iespēja, mēs lieliski tiktu galā ar mīlestību. Tas ir Mīlestības Dievs, kurš ir aizgājis pensijā. Viņš vairs nedzird mūsu lūgšanas. Sauciet Viņu, kā gribat – par Erotu, Amoru, Kamadevu, Kupidonu... Viņš ir noguris un kļuvis vecs, varbūt piekusis kā vecs skolotājs, kuram apnikuši neattapīgi skolēni, kas tik slinki un nežēlīgi, kad jāiegaumē cēlā mīlestības māksla.

Ko darīt jums, mīlestības svētītie un laimīgie? Ejiet prom, skatieties uz citu pusi, ka nelaime jums nepielīp, ka ciešanu pīšļi nenotraipa jūsu kājas un nepielaiž jums nemīlestību kā vīrusu. Ko darīt, ja jūs spītīgi ticat mīlestībai un nevēlaties padoties?

© 2023 par EK. Créé avec Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-flickr